Oświetlenie awaryjne LED

AUTORYZOWANY SERWIS I DYSTRYBUTOR RP-TECHNIK

Na tej stronie znajdziecie Państwo oferowane przez nas systemy oświetlenia awaryjnego niemieckiego producenta RP-TECHNIK. To bezprzewodowy system monitorowania opraw Wireless Professional wraz z ich kartami katalogowymi. Produkty te są w stałej sprzedaży. W ofercie posiadamy również moduły awaryjne do wszystkich rodzajów świetlówek również LED i halogenów.

Dostępne oświetlenie awaryjne może współpracować z systemem monitoringu oświetlenia rozproszonego. Co podnosi poziom bezpieczeństwa instalacji i komfort użytkowania. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz łatwy montaż oświetlenia awaryjnego znajdującego się w naszej ofercie. Posiadamy też uniwersalne oprawy z autotestem z wymienną optyką i możliwością montażu na różne sposoby takie jak: nadtynkowe, podtynkowe, ścienne, sufitowe. Wystarczy zastosować dodatkowe adaptery do jednego modelu lampy. Oferujemy również pełne wsparcie techniczne w wykonaniu projektów oświetlenia awaryjnego.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać oświetlenie awaryjne LED lub halogenowe na podstawie dowolnej standardowej oprawy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nazwa pliku Wielkość pliku Działanie
IL IL - karta katalogowa 968 KB PDF
ILIP65 IL IP65 - karta katalogowa 595 KB PDF
KB KB - karta katalogowa 420 KB PDF
KCW KCW - karta katalogowa 1 MB PDF
KMU KMU - karta katalogowa 420 KB PDF
KSU KSU - Karta katalogowa 683 KB PDF
ZAW ZAW - karta katalogowa 650 KB PDF
ZAW ILDK423SC-PL - karta katalogowa 493 KB PDF
ZAW KMUK403SC-PL - karta katalogowa 188 KB PDF